top of page
Rectangle 15.png

Kullanım Şartları

Şartlar & Koşullar


Son güncelleme: 27 Haziran 2023

Uygulamayı indirirken veya kullanırken, bu şartlar sizin için otomatik olarak geçerli olacaktır. Bu nedenle, uygulamayı kullanmadan önce bunları dikkatlice okuduğunuzdan emin olmalısınız. Uygulamayı, uygulamanın herhangi bir bölümünü veya ticari markalarımızı hiçbir şekilde kopyalamanıza veya değiştirmenize izin verilmez. Uygulamanın kaynak kodunu çıkarmaya çalışmanıza izin verilmez ve ayrıca uygulamayı başka dillere çevirmeye veya türev sürümler oluşturmaya çalışmamalısınız. Uygulamanın kendisi ve buna ilişkin tüm ticari markalar, telif hakkı, veri tabanı hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları halen Goya Rota Planlama'ya aittir.

Goya Rota Planlama uygulamanın olabildiğince yararlı ve verimli olmasını sağlamayı taahhüt eder. Bu nedenle, herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle uygulamada değişiklik yapma veya sunduğu hizmetler için ücret alma hakkını saklı tutarız.

Goya Rota Planlama uygulaması, Hizmetimizi sağlamak için bize sağladığınız kişisel verileri saklar ve işler. Telefonunuzu ve uygulamaya erişiminizi güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu nedenle, cihazınızın resmi işletim sistemi tarafından uygulanan yazılım kısıtlamalarını ve sınırlamalarını kaldırma işlemi olan telefonunuzu jailbreak yapmamanızı veya rootlamamanızı öneririz. Telefonunuzu kötü amaçlı yazılımlara/virüslere/kötü amaçlı programlara karşı savunmasız hale getirebilir, telefonunuzun güvenlik özelliklerini tehlikeye atabilir ve Goya Rota Planlama uygulamasının düzgün çalışmaması veya hiç çalışmaması anlamına gelebilir.

Goya Rota Planlama'nın kesinlikle sorumluluk almayacağı durumlar bulunduğunu bilmelisiniz. Uygulamanın belirli işlevleri, uygulamanın aktif bir internet bağlantısına sahip olmasını gerektirir. Bağlantı Wi-Fi olabilir veya mobil ağ sağlayıcınız tarafından sağlanabilir, ancak Goya Rota Planlama Wi-Fi, mobil veri veya konum servislerine erişiminiz yoksa, uygulamanın tam işlevsellikte çalışmamasından sorumlu tutulamaz.

Uygulamayı Wi-Fi bulunan bir alanın dışında kullanıyorsanız, mobil ağ sağlayıcınızla yaptığınız sözleşme koşullarının yine de geçerli olacağını unutmamalısınız. Sonuç olarak, mobil sağlayıcınız tarafından uygulamaya erişirken bağlantı süresi boyunca veri maliyeti veya diğer üçüncü taraf ücretleri sizden talep edilebilir. Uygulamayı kullanırken, veri dolaşımını kapatmadan uygulamayı kendi ülkeniz (veya bölgeniz) dışında kullanırsanız, dolaşımdaki veri ücretleri dahil olmak üzere bu tür ücretlerin sorumluluğunu kabul etmiş olursunuz. Uygulamayı kullandığınız cihazın faturasını ödeyen siz değilseniz, uygulamayı kullanmak için faturayı ödeyenden izin aldığınızı varsaydığımızı lütfen unutmayın.

Aynı doğrultuda Goya Rota Planlama uygulamayı kullanma şeklinizin sorumluluğunu her zaman üstlenemez, örneğin cihazınızın şarjının dolu olduğundan emin olmalısınız. Cihazınızın şarjının bittiği ve açamadığınız durumlarda Goya Rota Planlama sorumluluk kabul edemez.

Goya Rota Planlama'nın uygulamayı kullanımınızla ilgili sorumluluğu ile ilgili olarak, uygulamayı kullanırken, her zaman güncel ve doğru olmasını sağlamaya çalışmamıza rağmen, size hizmet sunabilmek amacıyla bize (adres vb.) bilgi sağlamaları için üçüncü taraflara güveniyoruz. Goya Rota Planlama tamamen uygulamanın bu işlevine güvenmenin bir sonucu olarak yaşadığınız doğrudan veya dolaylı herhangi bir kayıp için hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Uygulamayı güncellemek isteyebiliriz. Uygulama şu anda Android ve iOS'ta mevcuttur - her iki sistemin (ve uygulamanın kullanılabilirliğini genişletmeye karar verdiğimiz tüm ek sistemlerin) gereksinimleri değişebilir ve kullanmaya devam etmek istiyorsanız güncellemeleri indirmeniz gerekir. Goya Rota Planlama uygulamayı her zaman sizinle alakalı olacak şekilde güncelleyeceğini ve/veya cihazınıza yüklediğiniz Android ve iOS sürümüyle çalışacağını taahhüt etmez. Bununla birlikte, size sunulduğunda uygulamada yapılacak güncellemeleri her zaman kabul edeceğinize söz veriyorsunuz. Ayrıca, uygulamayı sağlamayı durdurmak isteyebiliriz ve size fesih bildiriminde bulunmadan herhangi bir zamanda uygulamanın kullanımını sonlandırabiliriz. Size aksini söylemediğimiz sürece, herhangi bir feshin ardından, (a) bu şartlarda size verilen haklar ve lisanslar sona erecektir; (b) uygulamayı kullanmayı bırakmalı ve (gerekirse) cihazınızdan silmelisiniz.

Kullanıcının tüm verilerini saklamıyoruz. Verilerinizi uygulamada kaydetmek ve geri yüklemek için yedekleme ve geri yükleme işlevlerini kullanabilirsiniz. Yedekleme dosyasını Google Drive'ınıza veya iCloud'unuza ya da cihazınızdaki bir klasöre kaydetmeniz veya kendinize bir e-posta ile göndermeniz gerekir. Yedekleme dosyasını saklamak sizin sorumluluğunuzdadır. Cihazınızı değiştirmek isterseniz, eski cihazdan bir yedekleme dosyası oluşturabilir ve daha önce belirtilen konumlara kaydedebilirsiniz. Ardından, yedekleme dosyasıyla verilerinizi yeni cihaza geri yükleyebilirsiniz. Yedekleme ve geri yükleme işlemi için aynı hesabı kullanmalısınız.

Abonelik Bilgisi;

Goya Rota Planlama kredi satın alınarak çalışmaktadır. Her bir adres optimizasyonu bir kredi harcamaktadır.

Toplam fiyatı ödeme yapmadan önce görebilirsiniz.

Aylık abonelik iptal edildiğinde, kullanıcı bu abonelik özelliklerini süre sonuna kadar kullanmaya devam eder. Süre dolduğunda otomatik yenileme yapılmaz ve kullanıcı kredi sistemine geri döner.

Aylık aboneliğinizi iTunes hesap ayarlarından istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Otomatik yenilemeyi iptal etmek istiyorsanız, bitiş tarihinden 24 saat önceye kadar iptal etmelisiniz.

Hesap, krediler ve abonelikler aynı anda yalnızca bir cihazda aktif olarak kullanılabilir.

 

Bu Hüküm ve Koşullardaki Değişiklikler
Şartlar ve Koşullarımızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu nedenle, herhangi bir değişiklik için bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmeniz tavsiye edilir. Bu sayfada yeni Hüküm ve Koşulları yayınlayarak sizi herhangi bir değişiklikten haberdar edeceğiz. Bu değişiklikler, bu sayfada yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girer.

 

Bize Ulaşın
Eğer Şartlar ve Koşullarımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin:

E-posta: info@goyarouteplanner.com

bottom of page